WordPress giriş sayfanızı özelleştirmek için 6 eklenti

Giriş ve kayıt sayfaları, web sitelerine açılan bir kapı görevi görür. Güzel tasarlanmış aynı zamanda iyi görünümlü giriş ve kayıt sayfaları sitenizi diğerlerinden farklı kılan özelliklerdir. Siteniz kullanıcı kaydı üzerinde çalışıyorsa veya yalnızca üyeler bölümüne sahipse, bu giriş sayfaları muhtemelen ziyaretçileriniz için ilk izlenimlerini oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Oturum açma ve kayıt sayfalarını özelleştirmenin yanı sıra siteyi kötü niyetli saldırılara karşı çeşitli şekillerde korumaya yardımcı olan birçok WordPress eklentileri de vardır. Bunun da ötesinde, markalarınızı veya kişiliğinizi yansıtacak şekilde sayfaları da özelleştirebilirsiniz.

Custom Login

Custom Login, giriş sayfanızın görsel çekiciliğini göstermenize olanak sağlar. Sitenizin logosundan tutun, arka plan rengine, giriş formuna, etiketlere ve formlara kadar her şeyi değiştirebilirsiniz.

İndir

Social Login

Social Login ile kullanıcılar sosyal hesaplarını kullanarak giriş yapabilir, kaydolabilir ve yorum yapabilir. Giriş kaydı için form doldurmaya gerek kalmaz. Facebook, Twitter, Google, GitHub, LinkedIn, Instagram, PayPal, OpenID ve diğerleri gibi popüler sosyal siteler dahil olmak üzere 25’ten fazla sosyal ağ için sorunsuz çalışır. BuddyPress ile uyumludur.

İndir

Erident Custom Login and Dashboard

Erident Custom Login and Dashboard, WordPress sitenizin giriş ekranını ve yönetici kontrol panelini tamamen özelleştirmenize olanak sağlar. Giriş formunu sitenin logosunu, arka planını, wordpress-plugins-customize-login sayfasını veya rengini ve daha fazlasını değiştirmenize olanak tanır. Ayrıca forma opaklık eklemenizi ve logoya köprü eklemenizi de sağlar. Ayrıca yönetici kontrol panelindeki altbilgi metnini de değiştirebilirsiniz.

İndir

Custom Login Plugin

Custom Login Plugin, WordPress’in varsayılan giriş sayfasını baştan sona özelleştirebilmenize olanak sağlar. Arka plan slayt gösterisi desteği, sınırsız renk düzenleri, entegre Google Yazı Tipleri ve sosyal bağlantı desteği ile birlikte gelir.

İndir

Theme My Login

Theme My Login ile WordPress girişini kişiselleştirebilir, sitenizin temasına göre şifre sayfalarını şekillendirebilirsiniz. Temanız için “wp-login.php” yerine kullanılacak bir sayfa oluşturur. Kullanılabilir özelleştirme seçenekleri, yönlendirme seçenekleri, gravatar desteği, özel bağlantılar ve e-postalar, tema kullanıcı profilleri ve daha fazlasını içerir.

İndir

Google Apps Login

Google Apps Login, WordPress blogunuz veya Google Apps alanınız altındaki herhangi bir site için basit, güvenli bir giriş ve kullanıcı yönetimi sunar. Kullanıcılarınızın, hesaplarını güvenli bir şekilde doğrulamak için Google kimlik bilgilerini kullanarak giriş yapmalarını sağlar ve ayrıca iki faktörlü kimlik doğrulamayı destekler.

İndir