Instagram İçin En İyi 10 Video Düzenleme Uygulaması

Video düzenleme uygulamaları ile Instagram gönderilerinizi daha dikkat çekici ve daha iyi görünür hale getirebilirsiniz. Milyonlarca kullanıcısı olan bu platformda keşfedilmek için artık daha kaliteli gönderiler ve videolar hazırlamak gerekiyor.

İşte en iyi instagram video düzenleme uygulamaları:

1. A Color Story

A color story uygulaması hem iPhone hem Android telefonlar için indirebileceğiniz güzel bir video düzenleme uygulaması. Uygulamada birçok filtre var ve en çok kullandığınız filtreleri kaydederek sonraki düzenlemelerde hızlıca kullanabiliyorsunuz.

İndir: iPhone | Android

2. Adobe Premiere Clip

Ücretsiz instagram video düzenleme uygulamaları arasındaki en gelişmiş programlardan birisidir.

iPhone ve Android işletim sistemine sahip telefonlara yüklenebiliyor. Ayrıca diğer Adobe ürünleriyle kolayca senkronize olabiliyor. Bu program yine Adobe Premiere masaüstü uygulamalarıyla da senkronize çalışabiliyor.

Adobe Premiere Clip, hem profesyonel hem de kullanımı basit video düzenleme uygulamalarından birisi.

İndir: iPhone | Android

3. Adobe Premiere Rush

Listedeki bir diğer Adobe uygulaması olan Adobe Premiere Rush sosyal medya paylaşımları ve Instagram paylaşımları için daha kolay özellikler sunuyor.

Hem iPhone hem de Android cihazlarda kullanabilirsiniz. Yine diğer Adobe CC ürünleriyle senkronize çalışabileceğiniz bir video düzenleme uygulamasıdır.

İndir: iPhone | Android

4. Anchor

Anchor uygulaması diğer video düzenleme programlarından farklı olarak podcast yayınlarınızı Instagram’a uygun hale getirmek istiyorsanız kullanabileceğiniz güzel bir uygulamadır.

Hem iPhone hem Android uygulamaları mevcuttur.

İndir: iPhone | Android

5. Animoto

Animoto uygulaması ile fotoğraflarınızı bir slayt gösterisi haline getirmek istiyorsanız kullanabileceğiniz en iyi düzenleme programlarından biridir.

iPhone ve Android cihazlara yükleyebileceğiniz programın içerisinde 100’den fazla hazır slayt teması bulunuyor. Fotoğraflarınızı yükleyip beğendiğiniz bir temayı kullanarak güzel bir video hazırlayabilirsiniz.

İndir: iPhone | Android

6. BeeCut

BeeCut, video düzenleme ile ilgilenmeye yeni başlayanlar için en iyi uygun uygulamalardan biridir. Daha gelişmiş özellikler istiyorsanız listedeki diğer uygulamalara göz atmanız gerekir. BeeCut çok basit kullanımı ve özellikleri olan bir instagram video düzenleme uygulamasıdır.

Android ve iPhone için uygulamaları bulunuyor.

İndir: Android | iPhone

7. Clipomatic

Clipomatic, iPhone için Instagram video düzenleme uygulamalarından biridir. İlgi çekici filtreler, efektler ve videolara yazılar ekleyebileceğiniz bir video düzenleme uygulamasıdır.

Instagram için hazır boyutları kullanarak videolarınızı Instagram görsel boyutlarına uygun halde hazırlayabilirsiniz.

İndir: iPhone

8. Foodie

Foodie, özellikle yemek paylaşımı yapanlar için bir görsel hazırlama programıdır. Hem video hem de fotoğraflar için kullanabileceğiniz birçok filtre bulunuyor.

Foodie uygulaması hem android hem iPhone cihazlarda kullanılabiliyor.

İndir: iPhone | Android

9. GIPHY Cam

Videolarınızı veya kliplerinizi GIF formatına dönüştürebileceğiniz bir uygulamadır. Ayrıca birçok ilginç filtreye sahip olduğu için çok kullanılan uygulamalar arasındadır.

iPhone ve Android cihazlarda kullanılabiliyor.

İndir: iPhone | Android

10. Kinemaster

Kinemaster, her şeyi içinde bulunduran profesyonel bir video düzenleme uygulamasıdır. Aradığınız tüm özellikleri Kinemaster’da bulabilirsiniz ve videolarınızı en iyi şekilde düzenleyebilirsiniz.

Kinemaster hem Android hem de iPhone telefonlarda kullanılabilir.

İndir: iPhone | Android