Dünyanın en güzel ikiz kız kardeşleri

Herkes bebeklerin sevimli olduğuna inanıyor ve kaçınılmaz olarak, kendi çocuklarımızı veya torunlarımızı dünyanın en sevimli çocukları olarak düşünüyor. Ancak Jaqi Clements ikiz kızlarını 9 yıl önce dünyaya getirdiğinde, herkes kendilerinde olağanüstü bir şey olduğunu görebiliyordu. Bebek olduklarında, model olmaları bekleniyordu ve bugün gerçekten de “dünyanın en güzel ikizleri” olarak biliniyorlar ve yüzlerce ajans onları model olarak ajanslarına katılması için ikna etmeye çalışıyor.

Bu çarpıcı çiftin çocukları, Kaliforniya’da doğum tarihinden önce doğmuş ve neyse ki sağlıklıydılar. Anne ve babaları Kevin ve Jaqi Clements ikizleri henüz doğmadan önce adlandırdılar. İkizler dört buçuk hafta erken doğdular.

En güzel ikizler

İkizler doğar doğmaz, hastanedeki doktorlar ve hemşireler bile güzelliği karşısında hayrete düştü. Büyüdüklerinde işler hemen hemen aynıydı. 6 ay sonra, anneleri Jaqi, kızlarını modelleme dünyasına tanıttı. Fakat sonra fikrini değiştirdi çünkü Clements, 2 yaşındaki oğulları Chase’e ve evde yeni bir ikiz kız çocuğuna bakmak zorunda kaldı.

Ancak, 2017 yılında Jaqi, başka bir çekim yapmaya hazırdı. Kızları büyüyor ve kendi kişiliklerini geliştiriyorlardı, dans rutinlerini izleyenlerin önünde yapmayı da seviyorlardı. Bu nedenle, kızlarının rızasıyla, bazı endüstri bağlantılarına yaklaştı ve Ava ve Leah’i 2 farklı ajansa imzalattı.

Jaqi ayrıca kızlarının okula başlamasıyla, instagram üzerinden rezervasyon yapılan herhangi bir çekim varsa, ikizlerin çalışmalarını hafta sonları veya okuldan hemen sonra planlıyor.

İkizler evlerine uzaklığı 2 saat olan Los Angeles’a gitmek için erken kalkıyorlar. Bazen, anneleri arkadaşlarıyla bir öğle yemeği, akşam yemeği ya da biraz eğlenmeyi planlayarak onları şaşırtıyor. Çünkü böyle bir yaşta çalışmak ve çalışmakla meşgulken hayat eğlenceli olmuyor.

Mankenlik kariyerlerinin ilk günlerinde, annesi Jaqi, eski kamerası ve cep telefonu ile fotoğraf çekiyordu. Artık profesyonel fotoğrafçılar tarafından yapılmasını tercih ediyor çünkü eşsiz görüntüler elde etmek istiyor.

Bunca yıldan sonra, bu muhteşem ikizler, Crocs, Sandcastle Dergisi, Hedef, Skechers, Recess Kids ve daha pek çok ünlü markayı başarılı bir şekilde çalıştılar. İnkar edilemez doğal güzellikleri, herzaman herkesin kalbini çaldı.

Kızlar genç olduklarından annesi Jaqi onları dans ve yüzme derslerine kaydettirdi.

Bu zarif güzellik bütün ailede var! İkizlerin bakışlarını nereden aldıklarını biliyoruz. Erkek kardeşi Chase Robert’ın da bir model olduğunu ve basketbol oynamayı seviyor.

Kızlar kesinlikle bu yaşam tarzının bir parçası olmuşlar. Giyinmeyi, şarkı söylemeyi, dans etmeyi ve ilgi odağı olmayı seviyorlar. Her ne kadar Ava ve Leah izleyicilerinden eleştiriler görse de, ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını biliyorlar.