Bu 9 şeyi öğrendikten sonra artık asla ekmek poşeti klipslerini atmayacaksınız

Aslında çoğu insan, bu klipslerin çok amaçlı olduğunun farkında değil. Bundan böyle klipsleri atmamanız ve bunlardan yararlanabilmeniz için en iyi 9 sebebi bu yazıda bir araya getirdik.

9. Kulaklık kablonuz artık dolaşmayacak!

Artık canınızı sıkmayın! Kulaklıklarınızı bir kere çözün, yuvarlayın ve bir ekmek poşeti klipsine takın. Karmaşıklık sona ersin!

8. Bant uçlarını işaretlemek için klipsleri kullanın

Artık üzülmenize gerek yok, ekmek poşetini bağladığınız klipsle bu sorun tarih oluyor. Bantın ucunu bulun ve klipsi bu noktaya takın!

7. Kitap ayracı

Evet, kitap ayracı olarak poşet klipsini kullanabilirsiniz! Kolayca sayfaya geçirdikten sonra kitabı kapatırsanız, o sayfada kaymadan kaldığını göreceksiniz.

6. Anahtar etiketi

Dışarıdasınız, donuyorsunuz ve kapıyı açmak için doğru anahtarı arıyorsunuz. Özellikle, anahtarlar sizin değilse, doğru anahtarları bulmakta zorlanırsınız.

Doğru tahmin ettiniz, ekmek poşeti klipsleri bu soruna da çözüm olur! Klipsleri, renklerine göre veya kısa kelimelerle etiketleyebilirsiniz.

5. Kabloları etiketleyin

Televizyonunuzun ve bilgisayarınızın arkasındaki kabloların dağınık olduğunu mu düşünüyorsunuz? Yalnız değilsiniz. Bir noktada cihazlarınızı mutlaka yeniden başlatmanız gerekir. Bu durumda yanlış kabloyu çekmek istemezsiniz. 

O zaman kablolara bu klipsleri takarak zamandan tasarruf edebilir ve yanlış kabloyla uğraşarak sinir kat sayınızı arttırmazsınız!

4. Şarj kablolarını tutturun

Ufak miktar yapıştırıcı ve ekmek poşeti klipsiyle, şarj kablolarınızı rahatlıkla tutturup masanıza yapıştırabilirsiniz. Eşyalarınız düzenli kalır ve ayrıca kablolar hep elinizin altında bulunur.

3. Çoraplarınızı artık kaybetmeyin

Tek yapmanız gereken makineye atmadan önce çoraplara klipsi geçirmek. Makine durduğunda çorapları çift olarak geri alacağınızı garanti ediyoruz.

2. “Hey, bu benim içeceğim!”

Düzenlediğiniz bir sonraki partide, herkese bir isim etiketi verebilirsiniz. Bu şekilde kadehlerin karışması meselesine çözüm getirmiş olursunuz. Üstelik parti sonunda daha az bardak yıkamanız gerekir! Her türlü kazanırsınız.

1. Parmak arası terlik kurtarıcısı!

Bunları parmak arası terliklerin altına takarsanız, terliklerinizi bir sezon garantili olarak kullanırsınız. İşte bu, bizim en sevdiğimiz hayat kurtarıcı tüyo!

Siz de dünyayı daha temiz ve hayatınızı daha kolay hale getirin… klipsleri kullanın!