Android için En İyi YouTube Video İndirme Uygulamaları

YouTube, en popüler video izleme platformudur ve aynı zamanda en popüler video içerik sağlayıcısıdır. YouTube’u neredeyse her gün kullanıyoruz. YouTube, film ve müzik videolarını çevrimiçi olarak izlemek için en iyi ve ücretsiz yerdir.

YouTube videolarını indirmek için günümüzde artık ücretli veya ücretsiz birçok seçenek var. Burada Android için ücretsiz video indirme uygulamalarını listeleyeceğiz.

Ayrıca YouTube videolarını Wav veya Mp3 dosyalarına dönüştürebilir, dönüştürülen dosyaları doğrudan indirebilir ve çalma listenize ekleyebilirsiniz.

1. Instube Youtube Downloader

Fiyat: Ücretsiz / Apk indir

InsTube, Android için ücretsiz bir video indirme uygulamasıdır. InsTube uygulaması ile 100’den fazla siteden video, MP3 ve film indirebilirsiniz. Instube sadece Youtube’u desteklemekle kalmaz, aynı zamanda Facebook, Twitter, Instagram, Soundcloud, Vimeo, Vine, Tune, Vevo, Toad, Sky filmleri, Vuclip, Funnyordie, Dailymotion, Dailytube, Mthai, Pagalworld, Liveleak, Metacafe veya AOL gibi sitelerdeki videoları da indirir.

YouTube videolarını HD olarak indirmek için InsTube YouTube indiricisini kullanın. Youtube ve diğer film sitelerinden: 4K, 360p, 720p, 1080p çözünürlükte video indirebilirsiniz. InsTube, şarkıları yüksek kalitede MP3 formatında indirmek için en iyi müzik indiriciyi sunuyor.

InsTube youtube video downloader uygulaması, MP3, MP4, 3GP, M4A, JPG, PNG ve diğer ortamlardaki medya dosyalarınızı yönetmek için hepsi bir arada bir indirme yöneticisidir.

2. SnapTube Downloader

Fiyat: Ücretsiz / Apk indir

Snaptube, Android’de Youtube videoları indirmek için en iyi uygulamardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Youtube, Facebook, Instagram, Vevo, Whatsapp, Dailymotion, Vimeo, Vine, Vuclip, Metacafe, Liveleak, Twitter gibi birden fazla kaynaktan video indirmek için kolay bir arayüz sunuyor. Videoları farklı çözünürlüklerde, birden çok formatta ve ses versiyonunda kolayca indirebilirsiniz.

3. Tubemate

Fiyat: Ücretsiz / Apk indir

Tubemate, Android için en popüler Youtube video indirici uygulamalardan biridir. Tubemate Youtube videolarını ücretsiz indirmek için ilk çıkan uygulamalardan biridir. Materyal tasarımı ile uyumlu olmasa da kolay bir arayüz ile geliyor.

Kullanıcıların yalnızca YouTube videolarını doğrudan mobil cihazlara indirmesine izin vermekle kalmaz, aynı zamanda YouTube videolarını yüksek kalitede hızlı bir şekilde ses formatında indirmenizi sağlar. YouTube videolarını indirmenin yanı sıra, TubeMate ayrıca Facebook, MetaCafe, Vimeo, DailyMotion ve YouKu vb. sitelerdende video indirmeyi destekler.

4. Vidmate

Fiyat: Ücretsiz / Apk indir

Vidmate, Youtube, Facebook, Soundcloud, Dailymotion ve diğer birçok yerden video ve müzik indirmenize izin veren Android için ücretsiz Youtube indiricidir.

Tek bir uygulamayı kullanarak videoları farklı kaynaklardan çevrimiçi olarak izleyebilir ve bu videoları kolayca indirebilirsiniz. Materyal tasarım arayüzü ile gelen uygulama güzel görünüyor ve ayrıca kullanımı kolaydır.

Uygulama, HD video indirmenize olanak tanır. Kullanıcılara en çok hitap eden özellik, kullanıcıların 100’den fazla video web sitesinden video dosyası arama yapmasına, görüntülemesine ve indirmesine izin vermesidir. Örneğin, YouTube, Instagram, Facebook, Vimeo, Yodesi, Dailymoon, Vine, Beak, Metacafe ve diğer birçok video izleme sitesinden HD kalitesinde videolar indirebilirsiniz.

5. Videoder

Fiyat: Ücretsiz / Apk indir

Videoder, Android cihazınız için harika bir YouTube müzik ve video indirme uygulamasıdır. Dünya çapında 20 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılıyor.

Şimdi Videoder’ın en son sürümünü indirin ve favori müzik ve videolarınızı indirmeye başlayın. Uygulama, Facebook, Instagram, Vevo, Whatsappdaily, Dailymotion, Vimeo, Vine, Metacafe, Liveleak gibi 170’den fazla farklı web sitesinden farklı formatlarda video indirmenizi sağlıyor. Ayrıca toplu video indirme desteği sunuyor. Kullanıcı dostu arayüzü ve dahili web tarayıcısı ile birlikte geliyor.

6. Savetomp3.cc

Fiyat: Ücretsiz / Web

Savetomp3, Youtube video izleme sitesinden en yüksek kalitede video indirip MP3 veya MP4’e dönüştürebilen hızlı bir platformdur. Temelde bir uygulama olmayıp bir web sitesi olduğu için bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlar üzerinde çok iyi çalışıyor. Kayıt gerektirmeyen ve basit kullanımı ile Youtube videolarını hızlıca indirebilirsiniz. Ek olarak, site, videodan gereksiz yerleri kaldırmak için videoyu kesme olanağı da sunar.

Ayrıca isterseniz Firefox ve Chrome web tarayıcıları için sitenin eklentisini yükleyerek daha kolay bir şekilde video indirme aracına ulaşabilirsiniz.

7. Online Youtube Downloader

SaveFrom.net’ten online video indirme sitesidir. Video ve müziklerin hızlı ve ücretsiz bir şekilde indirilmesine yardımcı olan mükemmel bir sitedir. Başka bir yazılım yüklemenize veya online video indirmek için başka bir hizmeti aramanıza gerek yoktur. Videonun adres satırındaki URL’sini kopyala-yapıştır ile siteye girip İndir’i tıklatarak, birçok web sitesinden videoları indirmenize yardımcı olur. Ayrıca Chrome için video indirme uzantısı da mevcuttur. Bu site aracılığı ile video indirmek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz;

1.Yöntem

 • Tarayıcıyı açın ve YouTube’a gidin ve indirmek istediğiniz videonun URL’sini kopyalayın
 • Şimdi tarayıcıda savefrom.net sitesini açın.
 • “URL’yi girin” yazan bir metin kutusu göreceksiniz.
 • Kopyalanan URL’yi yapıştırın ve Enter tuşuna basın
 • Biçimi seçin ve dosyayı indirin.
 • Hepsi bu kadar.

2.Yöntem

URL adresinden önce “savefrom.net/” veya “sfrom.net/” yazın.

örneğin: sfrom.net/http://youtube.com/watch?v=u7deClndzQw

ve sonra klavyede Enter tuşuna basın.

3.Yöntem

Kısa domain ismini kullanın: ssyoutube.com.

örneğin: http://ssyoutube.com/watch?v=u7deClndzQw

4.Yöntem

Sadece 1 tıklamayla dosya indirmek için tarayıcı eklentisini kullanın.

8. Youtube Downloader for Android

Fiyat: Ücretsiz / Apk indir

Youtube Downloader for Android, YouTube videolarını indirmek için bir Android uygulamasısır. Xda Developer tarafından tasarlanan reklamsız bir uygulama olduğu için Android cihazlardaki en iyi Youtube video indirme uygulamalarından biridir.

 1. YouTube uygulamasında istediğiniz videoyu arayın.
 2. Paylaş butonuna bastığınızda bir video oynatıcı görünecektir.
 3. Paylaşım menüsünden YouTube indiriciyi tıklayın.
 4. Video formatını seçip indirin.
 5. Onaylamak için İndir’e tıklayın.

9. KeepVid.Pro

Fiyat: Ücretsiz / Web

KeepVid.Pro, Youtube videolarını indirmenize ve videoları MP4’e veya diğer video ve ses formatlarına dönüştürmenize olanak sağlayan tamamen ücretsiz bir online hizmettir. Bu çevrimiçi Youtube video dönüştürücü, Facebook, Instagram, Vimeo, Dailymotion, Break, Lynda, Netflix, Hulu, Soundcloud, Liveinternet vb. siteleri de destekler.

Google, Youtube videolarını indirmenin herhangi bir resmi yolunu sağlamasa bile, üçüncü taraf uygulamalar Android telefonunuzdan Youtube videolarını indirmek için yardımcı olabilir. Buradaki uygulamalar Google’ın Şartlar ve Koşulları nedeniyle Google Play Store’da mevcut değildir, dolayısıyla üçüncü taraf sitelerden indirip yükleyebilirsiniz.