İnsanlığa olan inancını yeniden besleyen ve Süpermen’in bencil olmayan davranışlarından esinlenen Bruce Wayne, daha ilerideki bir düşmanla yüzleşmek için yeni kurduğu müttefiki Diana Prince’in yardımını alır. Birlikte, Batman ve Wonder Woman, bu yeni uyanmış tehdide karşı durmak üzere bir metahum ekibi bulmak ve bulmak için çabucak çalışıyorlar. Ancak bu daha önce görülmemiş bir kahraman kahramanı-Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg ve The Flash oluşumuna rağmen, gezegeni feci bir oranın saldırısından kurtarmak için çok geç olabilir.

Yönetmen: Joss Whedon, Zack Snyder

Yazarlar: Geoff Johns, Joss Whedon, Chris Terrio

Oyuncular: Ben Affleck (Bruce Wayne / Batman), Gal Gadot (Diana Prens / Harika Kadın), Jason Momoa (Arthur Curry / Aquaman), Ezra Miller (Barry Allen / Flaş), Henry Cavill (Clark Kent / Süpermen), Ray Balıkçı (Victor Stone / Cyborg), Amy Adams (Lois Lane), Amber Heard (Mera), Jeremy Ütüler (Alfred Pennyworth), JK Simmons (Komisyon Üyesi Gordon)

Prodüksiyon Şirketleri: Atlas Eğlence, Zalim ve Sıradışı Filmler, DC Comics, DC Eğlence, Dune Eğlence, Lensbern Prodüksiyon, Warner Bros